Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma jött ki egy herpesz a...

Ma jött ki egy herpesz a számon! Elég pici és egyből le is kentem! Holnap estére elmúlhat? :S

Figyelt kérdés
mivel kenjem a herpesz kenőcsön kívül?
2012. júl. 5. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Telviran gyógyszert ajánlom, orvos írhatja fel. Nem olcsó, 5000 Ft körül van, viszont nagyon hatásos. Én nagyon herpeszes vagyok, évente menetrendszerűen kijön rajtam, és a krémen kívül sokáig nem próbáltam mást, de az sem ért semmit, volt olyan, amikor több is volt egyszerre és valami iszonyat volt. Egyszer úgy volt, hogy randim lett volna egy pasival, és pár nappal előtte kijött rajtam a herpesz. Na mivel nem dominózni akartunk, eléggé pánikba estem. Pont ott volt egy doki, és felírta nekem a Telvirant, amit akkor láttam először. Eszméletlen hamar elmúlt a herpesz! Pár napig szedtem, de az egész dobozzal nem kellett bevenni. Azóta ha érzem, hogy jön ki a herpesz, csak beveszek 1 db-ot a megmaradt tablettákból és a herpesz meggondolja magát és nem jön ki.
2012. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!:)))
2012. júl. 5. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!