Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy egész hetet hogy bírhatnék...

Egy egész hetet hogy bírhatnék ki kaksizás nélkül? Most este utazok el egy hétre és nem szeretnék máshol wc-zni (:

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:

1 hetet kizárt, kb. 3 napot szerintem.

AMúgy megértelek, én is utálok ezért táborokba menni meg ilyen helyekre. Intézd a dolgod, ammikor senki nincs ott.

2012. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. De akkor is hogy pottyan, nem ciki? És az esetleges bűz? XD
2012. júl. 5. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztosan ott lesz valahol kéznél a légfrissítő is. Másrészt a háziak is szoktak ilyesmit csinálni, ők is tudják azt, hogy ez a dolgok természetes rendje.
2012. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást :D Csak annyi mindenen idegeskedek egyszerre
2012. júl. 5. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Tökre megértelek, a barátoméknál olyan lehetetlen elrendezésű a ház, a fürdő a szülők szobája mellett, a padláslépcsőnél, a teraszajtónál van. a szülők szobája egész nap nyitva, a lépcsőn cigiznek, ilyen melegben a teraszajtó is nyitva... Olyan izé ott trónolni, miközben mindenki a vécé előtt császkál meg ücsörög. Ráadásul az ajtó üveges, amin csak reluxa van. Odáig jutottam, hogy amikor náluk vagyok hétvégén ingerem sem lesz. Péntektől vasárnap estig...hát, nem a legkomfortosabb érzés.

De egy hétig ne tartsd vissza, mert a végén bélcsavarodásod lesz.

2012. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szabad visszatartani egy hétig, mert nagyon nagyon egészségtelen. Még a pár nap is. Az agyadban kell helyre tenni a dolgot. Képzeld el hogy az összes híres ember, manöken, elnök ugyanolyat kakál mint te. BÜDÖSET ÉS CUPPAN IS NEKIK HA KIJÖN. Emiatt nem kell magad kellemetlenül érezni, mert semmi olyat nem teszel ami illetlen. Ezen gondolkozz, és pozitívan gondolj rá, hogy ebben semmi különös és szégyellni való nincs. Én is olyan voltam mint te, de mostanra szinte nem érdekel, bárhol, bárkinél kakálok. Ha büdös, akkor büdös, más se kakál rózsa illatút.
2012. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
A kakilás a világ legtermészetesebb dolga. Szerinted más nem szokott kakilni? Másnak virágillatú???
2012. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már bocsi hogy most beoff-olok, de ha 1hónapra utazol el valahova, akkor is igy fogsz majd gondolkodni? ("nem szeretnék máshol wc-zni")

Amugy tényleg nem jó ha visszafogod a kakilást, majd mortyogni fog a hasad, meg rosszabbik esetben nem is tudod majd visszatartani, mert a kaki "mindenáron" ki szeretne jönni :/ bár sok sikert ahhoz, hogy sikerüljön visszatartani :D

2012. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szeretet kérdése, nem egy hobbi amit az ember szeretetből csinál. Ha kell akkor kell. Beszarni talán jobb lesz, kevésbé lesz szagos és ciki?
2021. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!