Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig bírja ki az ember...

Meddig bírja ki az ember alvás nélkül?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 07:41
 1/3 anonim válasza:
Szerintem 2-3 napig.Tapasztalat.
2012. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Múltkor olvastam, hogy egy kínai férfi a foci EB alatt 11 napig volt ébren egyfolytában, és amikor lefeküdt szundítani, többet nem kelt fel.
2012. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alaque ***** válasza:
100%

Hát úgy simán szerintem is 2-3 nap. De ki lehet tolni a küszöböt, 3-4-5 napra is gyakorlással, de akkor már cudarul érzi magát az ember, és konkrétan ölni tudna az alvásért.


Középiskolai ofőm mesélte, hogy amikor katona volt, egyszer három napig nem sikerült aludnia, akkor elküldték őrségre egy mafiba, akkor szépen fogta magát és lefeküdt aludni. Tudta, hogy ha most elkapják, akkor nagyon csúnyán bebörtönözik, de nem érdekelte, képes lett volna verekedni azért, hogy alhasson.


Egyébként szintetikus stimulánsokkal hihetetlenül meghosszabbítható ez az idő, 4-5 nap meg sem kottyan, de találkoztam olyannal, aki három HÉTIG nem aludt, mert végig be volt állva. Viszont ő meg is bolondult maradandóan.

2012. szept. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!