Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 3-5x székelés, vékony...

Napi 3-5x székelés, vékony maradhatok?

Figyelt kérdés
7 kilótol szabadultam meg az elmúlt évben, kissé egézsételenül, de így karcsú vagyok, és tartom. Minden reggel beveszek 1 szem Szűztea kapszulát, ami beindítja az anyagcserémet, és valószínűleg emiatt töltök annyi időt a WC-n. Ennek lesz valami következménye? Elhízás, tovább fogyás?
2009. júl. 9. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
én a szűzteától fogytam le anno 20 kilót, de nekem kellett is. Sztem semmi bajod nem lesz tőle.
2009. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha sokáig folyamatosan szeded hozzászoksz a kapszulához, egyre többet kell beszedned ugyanahhoz a hatáshoz, túl adagolod magadnak, ami tönkrevágja az emésztésed és a bélrendszered. szerintem.
2009. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Légyszi írd le hogyan és mennyi idő alatt fogytál le 7kgt! Nekem is kb ennyit kellene,de nem tudok sehogysem lefogyni már kipróbáltam sokmindent!! :(( Légyszi! :(
2009. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A válaszokat köszönöm!

Hát, senkinek sem ajánlom, hisz egészégkárosító, de koplalás, kapszula, hánytatás, edzés, és baromi sok folyadék...

Szerintem inkább diétázz! :(

2009. júl. 9. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Már rengeteg diétát kipróbáltam,sőt nekem is volt olyan,hogy hánytattam magam(csak 2x),de feladtam,mert rájöttem,hogy ez nem megoldás! Mennyi idő alatt fogytál le? mennyiről mennyire?
2009. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
54 kilóról 47-re! Soha ne add fel, az egészség mindennél fontosabb..!
2009. júl. 9. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy tudom,nem is adom fel,az egészséggel viszont eléggé megszenvedek,mert már 5éve,hogy mindig van valami bajom,ami "gyógyíthatatlan",most éppen felfázással szenvedek már másfél éve,viszont régebben olyan is volt,hogy minden hónapban beteg voltam (láz,torokfájás,mikor mi) annak vége lett,most itt a felfázás,úgyhogy eléggé kivagyok mindentől:S


Neked viszont gratulálok,hogy ennyit le tudtál fogyni és szurkolok,hogy tudd is tartani a súlyod! :)


Még annyi kérdésem lenne,hogy mennyi idő alatt fogytál le?

2009. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3-4 hónap alatt, de tényleg vigyázz magadra.......... :((
2009. júl. 9. 22:17
 9/9 anonim válasza:
47kiló? :O te hány cm vagy? nem beteges ez egy kicsit??:( nemhiszem h 54kilósan olyan dagi leetél volna...:(
2010. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!