Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felviditani és...

Hogyan lehet felviditani és bátoritani az Inkontinenciával együtt élőket?

Figyelt kérdés
Jogosultak ők is a teljes életre még abban szégyen nélkül ki tudjanak mozdulni jó időben ki a szabadba, akkor is ha nagyon be vannak csomagolva. El fogadtam volna velem egyidős fiatalt a páromnak nem bántottam az Inkontinencia betegsége végett sem. Úgyanúgy kezeltem volna mint egy átlagos embert bátoritottam volna erőt adtam volna a lelkének.

2012. jún. 29. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
El kell küldeni orvoshoz. Gyógyszer és nagyon jó műtéti megoldások vannak ma már.
2012. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Mondod neki, hogy hajrá, hát mégis hogy lehetne? Te minek örülnél, ha ilyen bajod lenne? Ha állandóan bátorítod, azzal csak azt érezteted vele, hogy beteg, egyszerűen csak nem kell róla tudomást venni. Ha el akar menni orvoshoz, akkor elmegy, az ő döntése, de ha mindig elmondod neki, hogy nem beteg, csak rosszabb.
2012. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
kollektiv behugyozässal:)
2012. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!