Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Javaslatokat kérnék, értelmes...

Javaslatokat kérnék, értelmes válaszokat ez ügyben legyetek szívesek?

Figyelt kérdés
Mindig is szép volt az arcom, úgy mond (baba bőröm volt) de most hogy 16 éves vagyok egyre több pattanás és miteszer jön ki az arcomon, mindig kinyomkodom őket, meg persze mikor zuhanyzok erősen megmosom vagy tusfürdővel vagy szappannal ha az van kéznél. mit gondoltok erről? :( segítség
2012. jún. 28. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel enm vagy már gyerek! Értelemszerűen előjöttek a pattanások, nem tudom kapni még az Oxy-t az nagyon jó volt használj valami pattanástalanitó bőrradirt. És lehetőleg ne tusfürdővel mosd.

Egyszerűbb ha elmész kozmetikushoz lekezel és meg is mondja milyen a börtipusod és hogy milyen arc krémet kellene használnod, persze ha kell egyáltalán

2012. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne nyomkodd, inkább próbáld megelőzni az ilyesmit. Figyelj oda mit eszel (pl olajos magvaka, mogyoró nem túl jó). Ne tusfürdővel mosd az arcod, hanem vegyél valami mélytisztító cuccot. Minden drogériában van egész olcsón. így tisztán tudod tartani a polusokat és nem alakul ki pattanás. Ha mégis arra is vannak tonikok meg mindenféle vack :)

A kozmetikus/bőrgyógyász sok jó tanácsot tud adni.

2012. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A valóságban meg halál mind1, mit csinálsz vele, majd elmúlnak. Kozmetikus havonta kitakarítja, nem tudsz vele mást csinálni, ez ilyen.
2012. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!