Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a z esetben?...

Emerson kérdése:

Mit tegyek ebben a z esetben? Csak infarktus lehetett?

Figyelt kérdés

Édesapámnak ,15 hónapja hirtelen nagy stressz hatására erős mellkasi fájdalma volt több mint 30 percen keresztül.Azt mondta pár éve hasonló okok miatt is volt ilyen.Nagyon féltem mivel infarktuson kívül mást nem írnak erre a tünetre.

Mondtam neki, hogy menünk el oroz mert ez nem játék, de nem akar mert nem fáj, de ez nem így működik.

55 éves nem cigizik,nem iszik,nem túlsúlyos, vérnyomása rendben van.Viszont elég stresszes és amikor ezek történtek elég stresszes időszaka volt.


2012. jún. 24. 10:47
 1/6 Antimod ***** válasza:
Lehetett pánikbetegség is, de ezzel - pláne ebben a korban - nem szabad játszani. Mindenképp meg kellene vizsgálnia egy kardiológusnak.
2012. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig el kellene menni orvoshoz, nehogy hátsófali infarktusa legyen. Abból kibírnak 3-at is.
2012. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
meg kéne nézni, ha infarktusa volt, az is látszik, akkor megmondja neki az orvos és talán óvatosabb lesz.Tehát irány a kardiológus
2012. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom rábeszélni, de nem igazán akar mert szerinte vele már nem foglalkoznak .Mivel már 50 elmúlt...
2012. jún. 24. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:

50 elmúlt és? Miért ne foglalkoznának vele?

apám 82 és most biciklizte körbe a Balatont. futni jár anyuval és sielni. Nyáron vitorlázni. 50 az nem öreg.

2012. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
55 éves, de annyira öregnek tartja magát.Jó nem fiatal, de nem is öreg szerintem.Nem értem miért nem akarja kivizsgáltatni magát.
2012. jún. 24. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!