Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek még vissza az orvoshoz,...

Menjek még vissza az orvoshoz, vagy hagyjam a fenébe az egészet?

Figyelt kérdés

Tavasszal eltört az ujjam, de a gipsz után sem tudom behajlítani. Elküldött gyógytonára, egy hónapig végig is csináltam. nagyjából semmi eredménye.

Utána ultrahangos fizikoterápia, meg megint gyógytorna. Az ultrahangot megint végigcsináltam, de persze semmi előrelépés. A gyógytornára másodszor már nem mentem el, mert többet ártott, mint használt.


Vissaz kéne mennem kontrollra megint, de nem tudom, van-e még értelme?

Úgyis csak az lesz, hogy miért nem járatm gyógytornára, meg megint menjek ultrahangra.

Sem időm nincs most már rá, sem kedvem nincs hozzá.


Visszamenjek még egyszer az orvoshoz, vagy felejtős, idővel majd szép lassan úgyis rendbe jön az ujjam?



2012. jún. 21. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Vissaz kéne mennem kontrollra megint. de milyen dokihoz?

ha oda nem akarsz, kérj időpontot a reumatológiára vagy ortopédiára.

2012. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Traumatológiaára járok, ahol gipszelték is először.
2012. jún. 21. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ujjtörés gyógyul, de ha elmulasztod a gyógytornát, egy életre béna maradhat.
2012. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy drága meg minden, de talán egy magándoki többet tud mondani. Bár mindenki ugyanarra az orvosira járt.

Nem tudom mennyire drámai a helyzet

2012. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!