Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vannak ezek a tünetek?...

Mitől vannak ezek a tünetek? FONTOS

Figyelt kérdés
Apukám az elmúlt napokban arra panaszkodik, hogy időnként fáj a hasa,de nem tudja pontosan hol,mert ahol épp megnyomja,ott érzékeny. Ez kisugárzik a hátára is,ami szerinte olyasmi érzés,mint amikor izomláza van az embernek. Közben pedig folyton olyan érzése van,mintha jól lenne lakva. Hízni a mérleg szerint nem hízott,biszont a nadrágja övét egy lyukkal már kiljebb kellett engedni. Mi okozhatja ezeket a tüneteket? Ő jelenleg nem tartózkodik az országban,ezért nem tud sürgősen orvoshoz fordulni,egyenlőre csak aggodik és tippel. még kicsit muszáj kibirnija orvos nélkül. a válaszokat előre is köszönöm
2012. jún. 18. 22:28
 1/3 shopgames válasza:
Én nem vagyok orvos,de egészségügyi suliba járok,tehát szerintem: A sugárzó fájdalom lehet egy idegcsomó,ami nyomhatja a gerincet esetleg stressz hatására(ha stresszes életmódot,vagy munkát folytat).A teltségérzés pedig puffadásra utalhat,azt viszont sajnos nem tudom mi okozza(esetleg légbubik a gyomorban,de nem vagyok benne biztos...).Remélem segítettem. :D
2012. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nahát akkor ha jól értem akkor a problémák:

- teltségérzet

- felfúvódás,

- rossz közérzet

- (meghatározhatatlan) hasi fájdalmak


Ezek a tünetek szinte minden emésztőszervrendszeri megbetegedéseknél előfordul...

Íme néhány tipp:

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2012. jún. 18. 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!