Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyu megégette a nyelőcsövét...

Anyu megégette a nyelőcsövét a forró étellel, már két napja fájdalmas neki. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy tudta kivitelezni, hiszen a szájával érzékelnie kellett volna a hőt, de mindegy. Szóval mi segítené a mihamarabbi gyógyulást? Esetleg kamilla-vagy zsályatea?

2012. jún. 18. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A kamilla az jó, de a palástfű tea is jó lehet, az főként külső borogatásként.Nagyon megégethette, én sem értem, hogy sikerült neki úgy, hogy közben a száját, nyelvét nem égette meg.Gondolom, gyorsan belekortyolt valami forróba.
2012. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Káposztás tészta volt a ludas.
2012. jún. 18. 15:59
 3/3 anonim válasza:
En most ugyanígy jártam, megkóstoltam a sonkát elkészült e már, a szám közel sem érezte olyan forrónak a falatot mint a nyelőcsövem! Azt hittem meghalok úgy égette végig a nyelőcsövemet, alig értem el a csapig egy pohár vízért! Már egy napja nagyon fáj belül, olyan mintha nyomna a felhas, a garatomban "gombóc"érzés van és nyeléskor belenyilal a nyelőcsövembe a fájdalom! Baromira kaki érzés és alig várom hogy meggyógyuljon!!
2020. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!