Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Ez normális ha feszegetem a határaimat? Pl.: nem alszom vagy csak pár órát és kíváncsi vagyok meddig bírom, vagy nem eszek és azt meddig bírom.. ilyesmi.
2012. jún. 16. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
11 nap a rekord, ha jól tudom alvás nélkül. De lehet hamarabb meghalsz! Nem érdemes játszani vele!
2012. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért 2-3 napnál tovább nem mennék.. így a max 1,5 nap reggel 5-másnap délután 4-ig. bírtam volna szerintem tovább is csak suli volt.. így az is leépített.. megölni nem akarom magamat így olyan messzire nem megyek csak kíváncsi vagyok a saját határaimra.
2012. jún. 16. 20:25
 3/4 anonim válasza:

Persze, hogy normális. Az Emberi lét lényege. Inkább, mint a bio-robot állapot :)

Fontos azonban, hogy ésszel, de még fontosabb, hogy Vezetővel csináld. CSAK olyanra hallgass, aki biztosan azon az "úton" van, amit épp próbálsz, és előtted van, azaz van olyan tapasztalata, ami tanulságos. Persze ez lehet rossz is, ezért kell ésszel csinálnod!

pl. kire hallgatnál? Aki elhatározta, hogy megmássza a himaláját? Arra aki már megmászta? Vagy arra, aki le is jött onnan??

sok sikert! ébressz fel másokat is!

2012. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
arra aki le is jött onnan.. nem vezetővel csinálom magamnak itthon de már lassan 1 éve.. ésszel vagyok.. a legvégsőbb határokra nem viszem pl. hogy rosszul legyek a kimerültségtől vagy az éhségtől. mások ezért bolondnak néznek mert érdekel ha olyan helyzetben lennék meddig bírnám.
2012. jún. 16. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!