Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kivágták a körmöm, mert be...

Kivágták a körmöm, mert be volt gyulladva és benőtt. Tovább?

Figyelt kérdés
Már másodszor csinálták ezt a műtétet, és nemszeretném újra. Hogy lehetne elkerülni hogy most ne nőjjön be a körmöm? Krémezzek,gyógyszerrel szabályozzam a körmöm növekedését? mert az orvos azt mondta,hogy nekem alapból hülyén nőlnek a körmeim,így van rá esély hogy be fog nőni.
2012. jún. 14. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha ismét kezd benőni, keress fel egy nagyon profi gyógypedikűröst. Ők sokkal jobbak, mint az orvos. Létezik egy kis fém dolog amit ráraknak a körömre és ez szabályozza a növését illetve lehet kérni mátrix írtást dokitól, amikor is léézerrel (azt hiszem) tönkre teszik azt a részt, ahonnan a rosszul növö köröm elindul, de ez csak pár mm-es rész, vagy még annyi sem és nem az egész köröm.
2012. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ez a mátrixos dolog fáj? vagy hogy zajlik pontosabban,nem tudod?
2012. jún. 14. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:
A lézerezéshez nagyon profi orvos kell, mert az esetek nagy többségében belehúz a nem hibás részbe is, ami begyullad, mint állat és megint csak egy gyógypedikűrösnél fogsz kikötni.
2012. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a fém darabka a spange nem? hallottam már róla...csak nem tudom hogy mikor lehet rátenni, mert nekem most vágták ki, és még csak nyílt sebem van, az egy fél év mire teljesen visszanő. Csak akkor lehet a fémdarabos kezelést megcsinálni?
2012. jún. 16. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:
De igen, a spange-re gondoltam. Nem tudom pontosan mikor lehet alkalmazni. Most nyilván nem, várnod kell amig meggyógyul. Szerintem ha elkezd már rendesen nőni és még mielőtt komoly problémákat okozna, akkor kell felrakatni, mivel az megelőzi a benövést.
2012. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 17. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!