Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanást kinyomtam a fejemen,...

Pattanást kinyomtam a fejemen, ami lehet anyajegy volt, vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Letoltam 0-sal a hajam és leégett a fejem. Másnap lett rajta egy jókora pattanás, körülötte meg be volt dagadva és fájt, szóval kinyomtam, teljesen úgy viselkedett, mint egy pattanás. Jött belőle trutyi, majd utána vérezett picit és végül eltűnt a kis duzzanat és nem is fájt többé. Anyám is mondta, hogy van rajta két kis lyuk, mintha pattanás lenne. Pár napja tapintgatom folyamatosan és egyáltalán nem úgy viselkedik mintha varr lenne, hanem mintha egy nagy duzzadt anyajegy. Varr nincs is. Akkor ez most mi? Nagy baj, hogy kinyomtam, egyáltalán lehetett rajta pattanás? Nektek volt hasonló?

2012. jún. 13. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy egy nagy pattanásból anyajegy keletkezik. Nekem is hasonlóképpen lett új anyajegyem.
2012. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nézesd meg egy bőrgyógyásszal. Bár nem hiszem hogy ezért szét kéne aggóni magad. Nekem is volt egyszer egy anyajegyem amit szó szerint szétvágtam. Rohantam a bőrgyógyászhoz aki levette(immáron teljesen) és kenegetnem kellett mindenféle krémekkel, de már meg se látszódik.
2012. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!