Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Első epilátorom lenne, milyen...

Első epilátorom lenne, milyen márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

eddig borotváltam magam mindenütt, de meguntam hogy pár nap vagy más nap látszik ,illetve a bikini vonalnál már másnap látszik hogy kinő, nem érdekel hogy fáj,kibírom inkább,mint hogy szőrös legyek!!!


kicsit erősebbek a szőrszálaim mivel már évek óta borotvát használok..

melyik az ami jó lenne nekem???


10 ezer ft vagy az alatti ha lehet..


köszönöm a válaszokat!!


19/L


2012. jún. 11. 20:12
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én kb. 10 évvel ezelőtt vettem egy Philipset és még most is tökéletesen működik. Szerintem minél egyszerűbbet válassz (nem kell a plusz borotvafej vagy a jegesítő masszírozós fej, fölösleges). Dolgoztam a Philips gyárban, tudom, hogy mindent jól szerelnek össze.
2012. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából mindegyik ugyanazt tudja,nem kell hyper,super.

Legyen az egy Philips,vagy egy Babyliss.

2012. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem is akartam hiper- szupert, én is egy egyszerűre gondoltam :)


köszönöm a válaszokat,akkor majd a Philipsek között szét nézek,melyik milyen árban van..

2012. jún. 11. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly vettem egy philips epilátort olyan 5-6 ezért, pontosan már nem emlékszem az árára. De ezen kívül sztem is jó márka a Babyliss, rowenta.
2012. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi!! :)
2012. jún. 12. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!