Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bőr érzéketlensége mire...

A bőr érzéketlensége mire utalhat?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok. Második napja az egyik combom a combtőnél jó tenyérnyi területen érzéketlen – mint amikor a fogorvosnál érzéstelenítő injekciót kap az ember. Ugyanúgy mozog, ugyanúgy néz ki, de ha egy tűt beleszúrnának, nem fájna. Addig is, amíg jövő héten eljutok orvoshoz: Mire utalhat ez?

Köszönöm!



2012. jún. 8. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Idegproblémára. Ugyanilyennel voltam orvosnál. CK emelkedésem van. Ez az enzimérték izomsérüléskor emelkedik. Azt mondták, hogy mivel nincs semmi egyéb tünetem, panaszom, menjek vissza akkor amint változást érzek, észlelek a járásomban vagy mozgásomban.
2012. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyéb tünetet nem tapasztalsz?

Lehet perifériás neuropátia is.

2012. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gerinnceddel, nyaki csigolyáiddal nincs baj? Esetleg lehet ideggyök nyomódás.
2012. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen...a jobb combomon egy tenyérnyi terület érzéketlen volt és ha úgy tartottam zsibogott... vagy fél évig ilyen volt, de nem mentem vele dokihoz... azóta magától elmúlt.
2012. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első: Akkor úgy érted, ez így is fog maradni?

Második: Mi az a neuropátia? A szóból következtetve: az ideg elhalása?

Harmadik: gericferdülésem van iskoláskorom óta.

Más tünetet nem észlelek. Annyi, hogy épp menstruálok, ha ez számít, és nem táplálkozom túl változatosan, mert nagyon nincs pénzünk.

Nagyedik: köszi, ez biztató.

2012. jún. 8. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Gerincferdüléstől lehet, kérjél beutalót gyógytornára.
2012. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 eszter_91 válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám.. valaki kapott már kielégítő magyarázatot?
2013. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, ma reggelre a combtövemnél egy tenyérnyi rész érzéketlen. Szerintem én meglátogatom a csontkovácsot, pakolja vissza a helyére a dolgokat. Remélem csak ennyi a baj.
2013. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!