Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok ennyire?

Miért izzadok ennyire?

Figyelt kérdés

26/F vagyok, 170cm, 71kg (nem súlyzok, szal a zsir miatt vagyok ennyi). Ha egy picit is megerőltetem magam fizikailag, elkezdek nagyon izzadni, ha netalán szaladok vagy hegyet mászok, csorog rólam a viz.


Ez mitől lehet, a súlyfelesleg miatt? Ha lefogynék pl. 60kg-ra, javulna a helyzet? Vagy lehet, hogy a vekony öltözködésemmel hozzászoktattam magam a hideghez és ezért viselem nehezebben a meleget?


"Mindenhol" izzadok, nem csak hónalj alatt...



2012. jún. 5. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez velemi is így van, mióta meghíztam.

A kövérek ált. jobban izzadnak.

2012. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a súlyoddal van összefüggésben, lehet egészségügyi probléma is, vizsgáltasd ki magad, menj el a háziorvoshoz.
2012. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a zsír elég jó hőszigetelő. Úgyhogy szerintem van összefüggés. Én sokkal jobban viselem a meleget, mióta megizmosodtam (akkor még a súlyom nem változott, csak kevesebb lett a zsír és több az izom). Azóta fogytam is, így még jobb. De ez teljesen logikus: a fókának is azért van zsírréteg a bőre alatt, hogy szigetelje. Kb. 174 cm vagyok, 70 kg voltam eredetileg, most olyan 63 vagyok. 22/L
2012. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2012. jún. 6. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!