Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Csepeli SZTK-ban a Labor...

A Csepeli SZTK-ban a Labor csak időpontra veszi le a vért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne.Egyszerűen lehetetlen időpontot kérni telefonon a Csepeli SZTK laboratóriumába.Két nap egymás után azzal telt el hogy folyamatosan hívtam őket,hol egyből foglalt jelzést adott ami a gyakoribb,hol pedig hosszan csörgött de semmi válasz.Mivel az orvosom aki nem a kerületben van,azt javasolta kérdezzek utána kell e ide is időpont a vérvételhez vagy le veszik anélkül is,így több sikertelen próbálkozás után felhívtam a betegirányítót,ott egyből felvette egy nő,megkérdeztem tőle,erre azt a választ kaptam hogy ő nem tudakozó hívjam fel a labort és lediktálta nekem a számot,azt amit 2 napon keresztül órákig próbáltam hívni.Majd elmondtam mi a problémám,hogy nem érem el őket,és hogy be nem tudok menni mivel hajnaltól késő délutánig dolgozom,és akkor már a labor sincs nyitva,és én is hullafáradt vagyok.Kedvesen megkértem próbálja meg nekem kapcsolni a labort hátha úgy sikerül,mire a nő elkezdett ordítozni velem a telefonba,hogy őt nem érdekli az én problémám ezt mondjam el az orvosomnak,és hogy ő nem telefon központ jöjjek be és intézzem el vagy próbálkozzak tovább telefonon,és köszönés nélkül rám vágta a telefont.Ezen hozzá teszem nem voltam meglepődve hiszem a Csepeli SZTK dolgozóinak 80% (és nagy tisztelet a kivételnek) bunkó és egyáltalán nem törődik a beteggel!Én ugyan a héten kaptam szabad órákat a munkahelyemtől,igy egyik reggel be megyek levetetni a vért a beutalómmal,remélem hogy sikerrel járok,és felesleges megszerezhetetlen időpont nélkül is leveszik a vérmintát.


2012. jún. 3. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én kaptam ott időpontot, felhívtam őket és felvették. Viszont a csaj, aki levette a vért olyan bénán szúrt, hogy utána másfél napig fel volt dagadva a karhajlatom és kb. egy hétig zöldessárga volt az egész karom és majd' leszakadt, úgy fájt. Szóval lehet, hogy jobban is jársz, ha nem kapsz ott időpontot. Nekem is csak rossz tapasztalatom van egyébként a csepeli orvosokról, még szerencse, hogy már nem oda kell járnom.
2012. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen nagyon sokan panaszkodnak itt Csepelen az SZTK orvosaira nővéreire és úgy általában a dolgozóira..idősek fiatalok kismamák - anyukák egyaránt...sajnálom hogy így jártál te is.Én alapból nem várok ott pontos szép vérlevételt,felkészültem lelkileg :)
2012. jún. 3. 18:59
 3/3 anonim válasza:

Ha kismama vagy, akkor állítólag nem kell időpont. Amúgy azt szeretik, ha a rendelési idő után hívják őket időpontért. Talán 10 és 14 óra között, ha jól emlékszem.

Én pont egy hete voltam, egy tündéri szőke hölgy vette le a vért, meg se éreztem. Komolyan, semmi nyoma nem maradt. De azért vannak ott tényleg bunkó dolgozók. Ha tehetem, más kerületbe vagy magán megyek szakorvoshoz.

Azért remélem közben sikerrel jártál!

2012. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!