Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottatok olyanról, hogy...

Hallottatok olyanról, hogy valakinek begyulladt a féregnyúlványa (magyarán de rosszul, vakbele) és jéggel kezelve azt vagy akár annélkül is elmúlt?

Figyelt kérdés
...mert tudomásom szerint, ha egyszer begyullad a féregnyúlvány azt már csak műtéti úton lehet orvosolni.
2009. jún. 30. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

nem múlik l, hidd el. Csak a tüneteket oldja esetleg a jég (fájdalmat ilyesmit ). kapják ki. akár bele is halhatsz 27/L

cirka 20-30 perces műtét :)

2009. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem két ilyen osztálytársam is van. jegelték és elmúlt. nekem is volt, perforált, természetesen műtét, de én így abszolút nyugodt vagyok, hogy többször nem gyulladhat be :)

15/L

2009. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostanában elég gyakori ez a kérdés, ha Rólad van szó, azonnal menj dokihoz, ez nem játék! Ez a gyulladás nem múlik el jegeléssel, viszont nagyon rövid idő alatt okozhat életveszélyes állapotot is! Gyógytea és ** sem ajánlottak a kezelésére. Hirtelen nem is emlékszem már, milyen kérdések voltak erről az utolsó 2 napban és remélem, a kérdésfeltevők csak érdeklődnek és nincs valódi gyulladásuk!

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2009. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltok! :) Nagyon aggódtok, de tényleg nincs miért. Az alternativ gyógyitásról is én kérdeztem, igaz, de csak azért mert kiváncsi voltam mit mondanak mások is e témában. Nincs vakbélgyulladásom. Még vasárnap arra gyanakodtam, mert erős fájdalmat éreztem az alhasamban és el is mentem rögtön sűrgősségre, de megnyugtattak, hogy nem az és elküldtek nőgyógyászatra. Állitólag van petefészek cisztám és most vagyok a menstruációs ciklus tüszőérési szakaszában is és azt mondták, hogy attól van. Továbbá véreredményeim is negativak lettek. Az az igazság, hogy nem bizom az orvosokban, mert sokszor melléfognak. Azóta nem fájt a hasam. Szóval nem tudom, hogy most mi van, de attól függetlenül szeretném kideriteni, hogy miért fájt. Igazán rendes tőletek, hogy válaszoltatok! Köszi mégegyszer!
2009. jún. 30. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!