Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stresszes vagyok, mit tehetek...

Stresszes vagyok, mit tehetek ellene, hogyan lazítsak?

Figyelt kérdés
Sajnos a stressz miatt hullik a hajam, ha valami vizsgám van, rá 2-3 hónapra elkezd hullani a hajam iszonyatosan.. Erre az idők folyamán jöttem rá. Mindig voltam vérvételeken, fogorvosnál, de nem találtak semmit szerencsére, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy a stressz miatt hullik. :(
2012. máj. 27. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
sedafit pc szorongás csökkentő kb 1000ft vény nélkül kapható
2012. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HOVA TABLETTA! Kúra szerűen. És a legfontosabb hogy gondold végig mik a következményei, és döntsd el agyban, hogy nagy kárt teszel ezzel magadban. Én is ilyen vagyok, szorongós, stresszes, rossz életkörülményeim is voltak, sok mindenen átmentem. Én úgy jöttem helyre, hogy pszichológus írt fel nyugtatót, az helyrehozott, már régen abba is hagytam. ( 1 évig szedtem) A szorongáson nem sokat tudok változtatni, ilyen az alaptermészetem, viszont sokat javultam, mert lenyugtattam magamat, meg persze a doki is rengeteget segített. Mostanában ha rám jön egy nagyobb ideg, beveszek egy HOVA tablettát, az segít.
2013. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!