Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a magas vérnyomás tünete?

Ez a magas vérnyomás tünete?

Figyelt kérdés

Már régóta ha nagyon ideges vagyok akkor piros az arcom és az egyik fülem mögött lesz egy púp mind ha beütöttem volna.

Miután lenyugodok az arcpirosság elmúlik és néhány óra múlva vagy másnapra a púp is.



2012. máj. 25. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan olyankor felmegy a vérnyomásod, a füled mögött meg egy ér dudorodhat ki.
2012. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Súlyod?

Amúgy ez annyi,hogy meg kellene mérni,de itt is igaz,hogy egy mérés nem mérés,ami persze nem azt jelenti,hogy mérd meg 5 percen belül 5x, hanem azt,hogy napközben akár 10x is mérd meg,mondjuk óránként, meg este is...és akkor ha tartósan magas,akkor fordulj orvoshoz.Ő is meg fogja mérni szerintem többször is,és ha indokoltnak látja, ír gyógyszert.

Hány éves vagy? Fiú/lány?Férfi/nő?

2012. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi miatt vagy ideges? Lehet,ha az okot megszünteted,a panaszod is elmúlik...(akár 1-1 gyengébb nyugtató,persze nem Rivotrilra kell rögtön gondolni...)
2012. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és 14 éves. Nem vagyok kövér. Akkor vagyok ideges ha folyamatosan piszkálnak valamivel.
2012. máj. 25. 17:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2012. máj. 25. 17:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy a púp nem azért lesz mert egy vérrög lenne ott, ami elzárná a vér útját. Akkor mitől lehet? Mert a másik oldalon nem tapasztalok ilyet. A vérképem teljesen rendben van. Amúgy 14 éves vagyok és már 3 hónapja nem voltam ideges és nem voltak ilyen tüneteim.
2012. jún. 7. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!