Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon horkolok, már mindent...

Nagyon horkolok, már mindent kipróbáltam, de semmi eredmény! Lehet, hogy sosem múlik el?

Figyelt kérdés
A barátnőm már a plafonon van emiatt,és ezt megértem.Hallottam azt,hogy az orrmandula eltávolításával javulna a helyzet,de ebben nem vagyok biztos.A válaszokat köszönöm előre is!A gyógyszertári termékekben csalódtam.

2012. máj. 23. 21:48
 1/1 anonim válasza:
Ha tehetitek, aludjatok külön szobában, ez hosszú távon is mindenkinek pihentetőbb, persze az esti hancúrt követően. A másik, alváscentrum, ahol kivizsgálnak, és lehet, hogy életed végéig egy szerkezettel kell aludnod, amely egy maszkból, egy ahhoz kapcsolódó csőből és egy szerkezetből áll. Ha ezt használod, nem horkolsz, de ezzel hason feküdni sajnos nem lehet.
2012. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!