Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérzik az anyajegyem! Mit...

Vérzik az anyajegyem! Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Úgy történt, hogy véletlen belekaptam a felkaromon lévő, kb 3-4mm-es, kicsit dudorodó anyajegybe. Először csak azt láttam, hogy kicsit feljött a bőr, de aztán elkezdett vérezni, és 4-5 percig rajta kellet tartanom a zsebkendőt, de azon csak kb 2mm-es pöttyök lettek. Mit kéne csinálnom? Sok olyat olvastam, hogy elrákosodhat. Tényleg el kéne menni vele orvoshoz? Az ront a helyzeten, hogy elég érzékenybőrű vagyok?

2012. máj. 18. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint az összes ilyet leszedettem pont ezért, meg mert csúnyák..Amugy szerintem kicsit tulzás hogy ennyitől elrákosodhat, de nem tudom
2012. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, valahol azt hallottam, hogy akár sérülés után az is lehet...
2012. máj. 18. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ennyitől nem rákosodik el, de ettől függetlenül hétfőn minenképpen mutasd meg egy bőrgyógyásznak. Ő szerintem már ott le is fogja szedni neked.....
2012. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én egyszer a hátamon kapartam el egy jó nagy anyajegyet, mert viszketett a hátam és annyira vakartam h a körmömmel felsértettem.. nekem is vérzett durván

aztán elmentem a bőrgyógyászhoz, és adott rá valami kenőcsöt, azzal kenegettem. ez már volt vagy 10 éve, azóta semmi bajom

szerintem menj el vele a dokihoz te is, mert tényleg elrákosodhat úgy tudom (én is ezért mutattam meg a dokinak)

2012. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A megsérült, vérző anyajegyeket érdemes megmutatni a bőrgyógyásznak. Jobb félni, mint megijedni!
2012. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!