Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy agydaganatom van?

Lehet, hogy agydaganatom van?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy agydaganatom van? Nagyon félek. A fülem 2011 júliusától zúg. Lehet, hogy nem egyfolytában, de zúg. Volt olyan is, hogy a fejemből kiestek információk. Mondjuk az is igaz, hogy 3 évig elég sok alkoholos italt ittam.A memóriám mostanra ahogy észre veszem, javulást mutat . Volt olyan is régebben, hogy a beszédem lelassult, illetve felgyorsult, de az is igaz, hogy akkoriban sok nagyon nagy stressz volt az életemben. Szokott olyan is lenni, hogy a fejemben nyomást érzek, de nem mindig. Most például éjjel van és én nyugodt vagyok, és nem érzem. A fülzúgást most is hallom . Ha jól emlékszem, 1997-körül rengeteg mesterséges édesítőszert ettem, és ezekről azt hallottam később, hogy állítólag agydaganatot okozhatnak. Nagyon félek.
2012. máj. 16. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a neten nézel utána tüneteknek akkor nagyon sok mindent be tudsz képzelni magadnak. A legjobb lenne elmenni a házi orvosodhoz és majd ő megmondja hova kell menned. Főleg hogy már ilyen rég óta zúg a füled. A stressz nagyon sok mindent tud okozni, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Lehet, hogy csak vérnyomás problémád van és azért érzel nyomást a fejedben. De saját magad megnyugtatására mielőbb menj el dokihoz és akkor legalább megnyugszol.
2012. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. máj. 17. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!