Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint 1 hónapja füveztem,...

Több mint 1 hónapja füveztem, kimutatható a véremben/vizeletben?

Figyelt kérdés

Igazság szerint 3-an szívtunk el egy 0,5 grammos füves cigit, ez volt az első alkalom hogy füveztem volna és egyáltalán nem téptem be, nem éreztem semmi különbséget.


Holnap meg megyek vérvételre (+vizelet) egy program alkalmából amiben a civilizációs problémák vannak elsősorban, tehát ha jól tudom főleg a vércukorszintre, koleszterinszintre lesznek kíváncsiak, de kitudja hogy van ez, a thc-t csak akkor tudják megállapítani ha külön tesztet végeznek vele és egyáltalán van bennem említésre méltó mennyiség a fentiek alapján ? 17/F



2012. máj. 14. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt nem nézik, tehát nincs mitől félned. Az emberek nincsenek tisztában vele, és sokan el sem hiszik, hogy egy szúrás után nem automatikusan egészségesek, és tiszták a hatóságok szemében. Azt nézik, amit néznek, amit a háziorvos kér pl.
2012. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!