Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normaflore. Antibiotikumos...

Normaflore. Antibiotikumos kúpot kapok és ajánlották a normaflore t. van e értelme akúpkúra alatt alkalmazni a normaflore t is napi 2szer? és ha igen akkor miután abbahagytam a kúp használatát, mennyi ideig szedjem még a normaflore t (napi 2)?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Legalább addig szedd a Normaflore-t, amíg az antibiotikumot. Ez építi újra az antibiotikum által megsérült bélflórát. Napui 2-3 adagot igyál meg egy kis vízben.
2012. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, van értelme. A dózis, amit írtál megelőzésre nagyon jó. Ha már van hasmenés, napi 3x2-t szoktunk adni.
2012. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget. igazából székrekedés, hasmenés. ilyeneke vannak, ééés volt vérzés is de mentem vizsgálatra, ott megállapította a doki hogy vgbélgyulladásom van, és kaptam 1 baromierösnek tűnö kúpot. azóta szétmegy a gyomrom, fáj... gondolom az antibiotikum része van ilyen jó hatással rám,és a bélbolyhaimra... akkor van értelme szedni mellette :)
2012. máj. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!