Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megállapítják hogy cukros...

Kócos kanca kérdése:

Ha megállapítják hogy cukros vagy (terhesen) akkor kapsz valami állami támogatást?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen támogatást? Nem.
2012. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokkal drágább az étel minden más .....!
2012. máj. 11. 08:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen étel drágább? Nem eszel cukrot, lisztet, se semmi különöset nem kell venned hozzá, diétázol. Mi az a minden más?

Ne haragudj, nem akarlak bántani, én is cukros lettem terhesen, inzulinos, de nem került többe az élet, mint egyébként, talán csak a tesztcsik a cukormérőhöz.

2012. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem drágább!! mondjuk ki mennyi pénzből jön ki!! pl napi 6szor enni!! én ettem eddig kétszer!! korpovit keksz joghurtok ami hús ehetek az nincs is nekünk!! pl marha van meg disznó minden ami kalóriás az van csak!! én magam sütöm a kenyeret,kiflit stb én magam csinálom a kefirt túrót!! én nem a tescoba járok vásárolni!!ezeket eddig ehettem !! ez így érthető?
2012. máj. 11. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne akadj ki ennyire, senki nem bántott.

Viszont tényleg nem értem, ha magad csinálod a kefirt, túrót, akkor még csak meg sem kell venned, ezeket pedig eheted, csak nem olyan sokat. A marha, disznó pedig, ha van otthon, megint csak nem kerül pénzedbe. Ezeket is eheted, hiszen nem szénhidrát. Én örültem volna, ha ezeket nem kell megvennem, mert van otthon, de nem volt. Naponta hatszor enni pedig nem azt jelenti, hogy napi 6 főétkezést kell beiktatnod az étrendedbe. A köztes étkezés lehet egy alma, zöldségek, sajt, akármi.

Hidd el, én sem vagyok milliomos.

2012. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok csak mindenki azt mondja ..,mindenki mást mond!! eddig az mondták marhát disznót nem ehetek !! mindenki mást mond és ezt unom!! ezen akadtam ki nem a válaszokon!! túrót is csak keveset!!
2012. máj. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!