Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek 18 évesen még van...

Szerintetek 18 évesen még van esélyem arra, hogy nőjjek valamennyit? Gáz, hogy nem tudok magassarkút hordani?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, kb. 161 cm, az elmúlt 2 évben nőttem valamicskét, viszont a lábam az kb. 6. osztály óta semennyit sem nőtt, ami azért ciki, mivel a női balerina cipőkből a 35ös méret nagy, a csizmákkal szintén ugyanez a helyzet. Többnyire sportcipőben járok, bár azok szintén kicsit nagyobbak rám, de néha jól is jön, pláne télen, mert több zoknit feltudok venni (:

A röhej az, hogy balerina cipőből 34es kell, a GYEREK osztályról... olyan hülyén érzem magam...

Magassarkút meg nem tudok hordani, mert nincs gyerekosztályon...



2012. máj. 8. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
24 éves korig még nőhetsz, de a 161 cm. nem alacsony egy nőnek. Én 158 cm. vagyok, és soha nem akartam magasabb lenni. Magas sarkú cipőt meg lehet kapni 34-es méretben is, csak körül kell nézned a cipőboltokban. Nekem is 34-es volt a lábam, ennyi idős koromban,mint amennyi te vagy most.
2012. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és most hányas a lábad?
2012. máj. 8. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Unokatesóm 22 éves és alig 150 cm 35ös a lába, viszont a magassarkúja 32-es. Úgy tudott alkalmicipőt venni, hogy felkeresett egy cipőkészítő mestert és csináltatott magának. Bőrből van nagyon szép munka, igaz nem volt olcsó 10 000 felett volt az ára, de ha nincs más lehetőség....
2012. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!