Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekete pattanás?

Fekete pattanás?

Figyelt kérdés

hali

nem tudtam h pontosan hogy tegyem fel a kérdést

volt egy pattanásom? elég kellemetlen helyen, mélyen a bőr alatt

kb 2 napja alakult ki és fájt is rendesen, most kifakadt, és elég sok genny jött ki belőle és a vérzés is alig akart elállni

eddig minden ok, gondolom (remélem) begyógyul rendesen, csak most ahogy néztem mintha fekete lenne a teteje, ez rendben van? emiatt kicsit aggódok

remélem tud vki segíteni, fontos lenne

köszönöm



2012. máj. 6. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kis vér szivárgott oda ahol a fekete színt látod. Ez teljesen elfog múlni.
2012. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ok, köszi, én is ilyesmire gondoltam


ami miatt még aggódok hogy nem akarja abbahagyni a váladékozást, nem vér, de ilyen pirosas vmi jön folyamatosan, nem hegesedik be, ez mitől lehet?

2012. máj. 7. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni kell! Jóddal kenegesd naponta több alkalommal. Ha olyan helyen van, hogy látszik, akkor valami szeszes fertőtlenítő is jó rá. Kék Lukács kenőcsöt tudok még ajánlani, vagy ezüstkolloid oldatot. Ha van Bioptron lámpátok, akkor naponta többször kellene használni. Ha teljesen kitisztul, akkor be fog gyógyulni.
2012. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, köszi szépen
2012. máj. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!