Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet aranyér? Ugye nem?...

Ez lehet aranyér? Ugye nem? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt a városban voltam,és nem tudtam el menni sehova wc-re,pedig nagyon kellett volna.Aztán tegnap este próbálkoztam,erősen nyomtam,de csak 2 kis bogyó jött.Ma reggel már eltudtam menni,egy kicsit kellett erölködnöm is,de azért jött vmi.És amikor töröltem a fenekem,akkor éreztem egy kis golyó szerű valamit,de nem jött ki a fenekemből,olyan volt,mintha egy kis cérna tartotta volna oda.De nem mertem erősebbe kihúzni.Viszont egyáltalán nem fájt,nem is vérzett.Ez aranyér lehetett vagy (ez most hülyén fog hangzani) egy "kakidarabka":) ami nem jött ki??

nagyon félek,h lehet h aranyér:(

15 évesen nem korai ez?


2009. jún. 24. 10:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Én, egyébként labanctallérként ismerem, de jó lenne megtanulni rendesen kitörölni te kis görcsember!
2012. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
77%

Függetlenül attól,hogy tényleg jót virultam a dolgon, azért az előttem szólna és a rossz indulatúaknak mondanám,hogy legalább segítséget kér.Nekem is van gyerekem és tudom ilyen korban már megvan rendesen a szemérmesség és ha valakit úgy nevelnek akkor nem meri sajnos a szüleitől megkérdezni:(

ez az oldal pedig azért van, hogy ezt megtehesd és nem gondolom,hogy az lenne a megoldás,hogy valakit ezért hülyének kell nézni, pláne egy gyereket!

Az a jó,hogy megteszi és nem pedig az ,hogy rosszul érzi magát miatt,pláne ha még bántják is!

nyilván a helyzetből adódóan vicces lett a leírás is ,de főleg az első válasz ettől függetlenül a kis probléma is tud naggyá válni.De legalább megoldódott.

Kedves kérdező ,ne restelld megkérdezni ha gondod van, azt meg,hogy mindig lesznek olyanok akik leszólnak, próbáld meg magadról lerázni!

2012. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!