Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vese problémára utal?

Ez vese problémára utal?

Figyelt kérdés
Sűrűn kell pisilnem és a múltkor amikor meggylevest ettem, 20 percre rá már mennem is kellett pisilni, ahol rózsaszínt (mint a leves színe volt) és sűrűt pisiltem (lehetett látni a gyümölcs rostjait vagyis kis meggydarabokat).
2012. ápr. 30. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A pisiben bármilyen darabka, vagy színeződés nem normális.

Inkább hólyaghurut valószínű, menj dokihoz, mielőtt elkezd fájni, addig is igyál kamilla teát, az gyulladás csökkentő.

2012. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pisid véres lehetett, nem a meggyleves fogta meg. Hólyaghurutod lehet, vagy húgycső gyulladásod. Minden féleképen menj orvoshoz, ha nem akarsz egy jó vesegyulladást kapni.
2012. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem véres volt, biztos, hogy a meggy volt, mert nem is piros, hanem rózsaszín volt és utána nem is volt több ilyen. Hólyaghurutra már szedtem antibiotikumot, meg már több orvos is írt fel gyógyszert, egyik sem használt. :(

Pisiléskor egyáltalán nem fáj, és a vizeletemből nem mutattak ki gyulladást.

Szakorvoshoz a héten megyek.

2012. ápr. 30. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!