Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vizelet tényleg gyógyítja a...

A vizelet tényleg gyógyítja a pattanásos arcot?

Figyelt kérdés
Ha saját pisinkkel kenjük az arcunkat az a jód miatt télleg megszünteti őket?:S Mert elvileg attol bőrbetegséget lehet kapni,ha a fürdőkádba vizelsz,és utána hozzáérsz,akkor ez bizots,hogy arca is jó?
2009. jún. 22. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A vizelet? Amivel a káros anyagok ürülnek ki a szervezetből? Hát nem hiszem, szerintem ez csak médiafogás.

De ha ennyire érdekel, próbáld ki légyszi, aztán majd oszd meg velünk a tapasztalataidat.:D

2009. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát bocsi,de inkább nem kenegetem vele,mondjuk énis erre gondoltam ... hehe :D
2009. jún. 22. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ez egyre jobb....

először sperma,aztán vizelet!mi jön ezután? a sz@r?

2009. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jód?! Az nincs a vizeletben, maximum nyomokban. Az szintén hülyeség, hogyha hozzáérsz a pisihez, akkor bőrbetegséget kapsz, akár le is pisilheted magad minden következmény nélkül.


Arról nem tudok, hogy a pattanást elmulasztaná, de elvben lehet, mondjuk nagyon el lehet keseredve, aki ilyen módszerhez folyamodik:)

2009. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Miért lenne médiafogás, ingyen van nem?

Különben meg én se hittem el az elején, és irtóztam kipróbálni, de miután semmilyen szer nem segitett rajtam kipróbáltam. Csak egy vattára kell rakni egy kis mennyiséget és azzal naponta kétszer átkenni. Nekem pár hét alatt eltünt tőle az összes és nem is jött újabb. És ez tényleg komoly, nekem is olyan ajánlotta akinek ugyanugy bevállt.

2009. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Médiafogás alatt arra gondoltam, hogy egyesek már csak úgy tudtak a tévébe, újságba bekerülni, hogy azzal reklámozták magukat, hogy pisivel kenik magukat (pl. Medveczky Ilona)
2009. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18:20,ugye ez most vicc?(csak mert igazábol Nem válaszokra számítottam):D
2009. jún. 22. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem vicc, legalább is nekem bevállt. Én több mint tiz évig szenvedtem a ragyák miatt, megvettem a legdrágább krémeket, kozmetikus stb, mire elegem lett. (ahogy itt vki irta, végső elkeseredésemben) Azt nem tudom hogy mindenkinél használ-e, de nem kerül semmibe kipróbálni.
2009. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és mennyi idő után mostad le?:D:S
2009. jún. 22. 20:39
 10/10 anonim ***** válasza:

tényleg segít, de nem minden vizelet,

a reggeli első vizeet pár cseppjét mellé üríted, a többit edénybe és azt felviszed az arcbőrre, nem kell lemosni, nem büdös!

azért reggeli első adag kell, mert abban nincsenek meg azok a bacik, amiket írtak előttem, sőt szaga sincs!

nem tudom mennyi idő alatt hat, próbáld ki!

2012. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!