Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy alkoholist...

Mit lehet tenni egy alkoholistával, ha az nem ismeri be, hogy problémája van?

Figyelt kérdés

Baràtnom teljesen el van keseredve, mert az èdesanyja màr hònapok òta iszik. Lassan èpul le, nem az az ember, aki elotte volt, ès a kapcsolata is megromlott szinte màr mindenkivel. javasoltam a baràtnomnek keressenek valami orvosi segìtsèget, de azt mondja nem lehet, ha az anyja nem egyezik bele...

Aki vagy hulla rèszeg ès semit se tud magàròl/ vagy èpp veszekszik mindenèrt, vagy nèha-nèha jòzan, de akkor meg tagadja, hogy iszik.



2012. ápr. 13. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem lehet mit kezdeni vele. Talán az egyetlen esély, ha beszámíthatatlannak minősítik, de nem hiszem, hogy adnának felügyeletet rá.
2012. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem lehet semmilyen mòdon valami elvonòra vinni, vagy bezàrni egy gumiszobàba pia nèlkul? nem tudom... valamit...

A legjobb baràtnom anyukàja.. ès nagyon rossz làtni, hogy maga az ember ìgy èpul le, aki elotte egy èletvidàm, tàrsasàg kedvelo, kemèny nò volt..


ès mèg rosszabb làtni, hogy a baràtnom màr ki van teljesen az anyjàtòl.. màr undor fogja el tole... ès mindig mèrges rà.. ès sokszor mondja, hogy utàlja.. àllandòan sìr.. teljesen tonkre fogja tenni ez az egèsz òt is... :(

2012. ápr. 13. 16:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnèzèst, de nincsenek èkezetek a billentyumon.. (nem magyar)
2012. ápr. 13. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:

"Elnèzèst, de nincsenek èkezetek a billentyumon.. (nem magyar)"


Nekem sincsenek. Árvíztűrő tükörfúrógép.


Amíg maga nem látja be, hogy gond van, addig nincs mit tenni. Vegyétek fel filmre, miket csinál, hogy néz ki, és próbáljátok józanon szembesíteni vele.

2012. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudok èkezetet ìrni èn is! De elnèzèst, ha ennèl a hosszabb szövegnèl, ezt jelen esetben elhanyagoltam.

A vàlaszt amùgy köszönöm!

2012. ápr. 14. 10:33
 6/6 anonim válasza:
Semmit nem lehet tenni vele. Nekem az apám volt ilyen, én is mindig sírtam, reménytelenül. Akkor nyitották ki a szemem, mikor ENGEM akartak kezelni, hogy el tudjam engedni. Végül elköltözött tőle az egész család, és az se érdekelte...Azóta is iszik, állítólag már az ágyból nem tud kimászni! Sajnos ha ők nem akarnak ellene tenni, akkor mi tehetetlenek vagyunk.
2012. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!