Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a fülgyertya?

Mennyire hatásos a fülgyertya?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 09:15
 1/9 A kérdező kommentje:
tegnap este óta nem hallok vmi jól a bal fülemre.
2012. ápr. 13. 09:16
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

Kedves Doktor Úr!

Ön egy rendkívül szimpatikus ember számomra így fénykép alapján,ezért sokat adok a véleményére :-)

Ön ajánlja a fülgyertyát,vagy nem?Ha nem,miért?

Ha igen milyen kortól,milyen rendszerességgel?

Köszönöm válaszát!

Melinda



Kedves Melinda!


...... ezek szerint Magyarországon még nincs betiltva........ mert a Lajtán túl már igen!!!!

Ha jót akar magának, akkor sürgősen felejtse el a fülgyertyát!!!!!!!!!!!!!!!!

Napnyugaton az árusítását és az orvos általi alkalmazását is keményen büntetik - nem véletlenül.....

Én magam, évente, 2-3 olyan felnőttet és gyermeket látok, akinek fülgyertyázás miatt lukadt ki a dobhártyája; sőt volt olyan ép fülű ember is, aki a garatgyulladásból kisugárzó fülfájdalom miatt gyertyázott és megsüketült, de végleg - mert a gyertya átégette a belső fület is!

Nos, hát ezért kell "tűzzel-vassal irtani" még a fülgyertyázás gondolatát is.


Üdvözlettel

dr Baczonyi Miklós



Na, ennyit a fülgyertyáról :DDDDDDD Menj orvoshoz, ne barkácsolj otthon!

2012. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rendben, megkérdem akkor,hogy mit tegyek. úgyis megyek 10re :)
2012. ápr. 13. 09:33
 4/9 A kérdező kommentje:
nos, ajánlotta az audi spray-t :)
2012. ápr. 13. 11:27
 5/9 A kérdező kommentje:
ja, fülgyertyáról nem is hallott :D
2012. ápr. 13. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem beválik,kitisztítja rendesen a fület.Nem volt hallásproblémám utána sosem.Évek óta csinálom 3-4 havonta.
2012. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk egyik csoport társamnak is a fülgyertyától lyukadt ki a dobhártyája. Szóval tényleg óvatosan utolsó. :)
2012. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nagyon fontos, hogy csak neves gyártótól származó, megfelelő biztonsági elemekkel ellátott fülgyertyát használjon. Mivel a fülgyertyát már nagyon régóta használják, és az egész világon ismerik, ezért nem hinném, hogy az lenne m,érvadó, hogy a buta amerikaiak mit tesznek. Én a Naturhelix fülgyertyákat ajánlom, hosszú évek óta piacvezető gyártó, és nagyon biztonásgosak a termékei. A világ minden tájára szállítanak fülgyertyát, és ez megnyugtató. Lásd: www.naturhelix.hu


Az orvos meg azt ajánlja, ami éppen az anyagi érdeke.

2012. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudom
2022. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!