Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon viszket mindkét lábam,...

Nagyon viszket mindkét lábam, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szombaton évzáró előtt leborotváltam a lábam, ahogy szoktam. Elmentem évzáróra, hazajöttem. Lefürödtem jó meleg vízben. Ahol leborotváltam a lábam, hirtelen piros csíkok jelentek meg és iszonyúan fájt. Azóta állandóan viszket mindkét lábam térdtől lefelé egészen a lábfejemig, ahol ugye korábban leborotváltam. Apró piros kiütések is vannak már rajta. Valaki kérem segítsen, már a falra mászok ettől a viszketéstől és akármivel kenem nem lesz jobb. Mindenki azt mondja, hogy majd elmúlik, oké, de ha éjjel álmomban megvakarom, mert akkor is annyira elviselhetetlen, akkor mégis hogyan? :\\\'( Valaki kérem segítsen.
2009. jún. 16. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, ha sietve használom a borotvát ez következik, mert felsértetted a felhám részt.

Viszont ha nagyon vészes és csak jópár napon belül múlik el, akkor legközelebb ne használd azt a terméket, amit most a lábadra kentél szőrtelenítéskor, mert valószínű, hogy allergiás vagy az egyik összetevőre... Nézd meg mik vannak benne, ill. mit ír az utmutató és olyan terméket használj, ami más összetevőket tartalmaz.

2009. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig soha semmi baj nem volt ezektől a termékektől... :( Mondjuk már lehet az a baj, hogy egyik után gyakorlatilag kenem a másikat, annyira iszonyú a viszketés.
2009. jún. 16. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet ,hogy eletlen volt a borotva? Amugy ha egy kis koromvirag kremet keversz a testapolodba az megnyugtatna. Patikaba lehet kapni. Probald ki segiteni fog. Az talan meg jobb lenne ha a koromvirag kremet natur tenned ra.
2009. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! Megpróbálom.

Ha még van valaki akinek van valamilyen tanácsa, csak nyugodtan, megköszönném.

2009. jún. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!