Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol van az hogy mar egy...

Mitol van az hogy mar egy ideje nem ugy szuperal a hangom ahogy kellene?

Figyelt kérdés

Mar nagyon regota baj van a hangommal.

Az enekhangom az katasztrofa nem jon ki hang a torkombol holott jo hangom volt. Ezzel nem is foglalkoztam..aztan kesobb mar 1.5 ev utan azon kaptam magam hogy szinte allando jelleggel berekedek!


Olyan 1.5 2 evvel ezelott allandoan ramszoltak a barataim hogy nem uvoltsek mar annyira, holott en csak beszeltem nem uvoltottem nekem a beszedhangom is eroteljes volt nagyon. Egy nagy tarsasagban mindig az en hangom hallatszott ki a legjobban, az osztalyban is. Mostanra meg szinte alig jon hang ki a torkomon es nem tudom hogy mi lehet az oka.


Eloszor az enekhangom ment el most meg mar a beszedhangom is...


Mellesleg lany vagyok 16 eves


2012. ápr. 1. 03:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet pajzsmirigytől, refluxtól, de gégészeti probléma is, menj el a háziorvoshoz.
2012. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!