Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tiszta idegbeteg...

Mit tegyek? Tiszta idegbeteg vagyok

Figyelt kérdés

Itt remegek össsze-vissza, gyomoridegem van. Napok óta nem eszem semmit, naponta 1 szendicset maximum. Azt is csak azért, mert érzem, hogy azért fáj pluszban a gyomrom, mert éhes vagyok, de a legnagyobb undorral megy le a számon az étel.

utóbbi napokban fogytam 3 kilót. Most 167 cm-hez 49 vagyok.


2012. márc. 25. 18:01
 1/5 tetris ***** válasza:
A legelső dolog annak tisztázása lenne, hogy mitól vagy ennyire ideges. Ha ezt sikerül megszüntetni, akkor már a gyomrod is helyrejöhet. De amig az okot nem tisztázod, addig csak tünetileg lehet a gyomoridegességet kezelni. Próbálj meg mindenképpen eszegetni, mert az nagyon fontos.Gondolkodj el azon, hogy miket szeretsz. Én például a tejbegrízt ajánlom, mert finom, laktató, és nem is nagyon drága. És folyadékot is mindenképpen innod kellene. Jobbulást kívánok!
2012. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idegbetegeskedjünk együtt. :) Egyetlen igazán hasznos "tanácsom" a következő: Minden agyban dől el.
2012. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most ettem egy pici rántotthúst egy marék rizzsel körübelül, de nem esett jól, viszont a gyomromnak igen.

Tejbegrízt nem igazán ennék, laktóz allergiám van, tudom, hogy lehet laktózmentes tejet kapni, de nincsen nálam pénz, és egyedül vagyok most itthon.

Tudom, hogy az okot kéne megtalálni, de egyszerűen nem tudom, fogalmam nincs, próbáltam magam megnyugtatni, hogy nincsen semmibaj, mert... tényleg nincsen semmi baj. De nem megy, remeg kezem lábam, gyomrom kész van. Tegnap 1 óra ülés után felállta, és olyan szédülés fogott el, meg kellet fognom valamit, mert kezdtem összeesni, és elsötétült előttem minden. Rögtön magamhoz tértem utána, de nem értem miért.

2012. márc. 25. 18:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint azt nem értem, hogy mitől van ez most velem.
2012. márc. 25. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Holnap menj orvoshoz, mert ezek durva tünetek. Nekem is ez volt régebben, hogy nem tudtam egyáltalán enni ideg alapon. Nagyon hamar veszíteni lehet sok kilót és minél később mész orvoshoz, annál nehezebb leállítani.
2012. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!