Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kullancsok mely testrészekbe...

A kullancsok mely testrészekbe szeretnek előszeretettel befúródni? Bennetek volt már kullancs? És hova fúródott?

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább a hajlatok puha bőrét szeretik(térhajlat, hónalj, stb), de bárhol előfordulhatnak. Sok volt bennem kiskoromban mikor sokat jártam túrázni. Számítani lehet rá a szabadban.
2012. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem anno a felkaromban volt egy, egy erdei séta után.

Amúgy a lágy bőrrészeket szeretik, ahol kevesebb szőr van. A macskáimban rengeteg szokott lenni. Általában a macskáim nyakánál, fülénél, szája körül szoktak lenni, pl. a hátukon vagy a lábukon még sosem volt.

2012. márc. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyival egészíteném ki az elsőt, hogy elsősorban szőrös területet keresnek, mert a szőrszálakba kapaszkodnak. Nekem utoljára tavaly előtt volt, amikor sokat voltam terepen, akkor a hasamon, combom belső részén, ill. a fanszőrzetben találtam őket.
2012. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem egyszer a köldököm alatt volt, egyszer pedig a péniszem tövében. húgomnak pedig egyszer a fejében.
2012. márc. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!