Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak 3 napja használom, lehet...

Csak 3 napja használom, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Azt mondják, ha sokáig használunk egy orrspray-t, akkor elveszhet a szaglóérzékünk, késöbb az íz. Én 3 napja használom a rinospray plus-t meg előtte egy napig használtam valami másikat, de elfogyott, ezért van most rino. Ha csak 3 napig használom, lehet valami bajom ?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2012. márc. 21. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Három nap, de még egy hét is bagatell! Én orcsepp-függő vagyok Novorint használok, a szaglóérzéket valóban befolyásolja, de az ízleléshez semmi köze.
2012. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most épp két hete használom egyhuzamban, meg egyébként is nálam ez télen elengedhetetlen kellék (most nem tudom, márciusban miért vagyok náthás, de ez van). És még élek, és érzek szagokat, meg ízeket is. Tudom, hogy hosszú távon káros, de vállalom, mert szerintem 2 hétig nem kapni levegőt is elég káros.
2012. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xoxo:$ válasza:
Gyugottan hasznald ha kell!Nem lesz töle semmi bajod;) kiskoromban állandóan orrsprét kellett használnom és nincs semmi érzékelhető gondom tőle!;)
2012. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!