Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami baj van, pszichikai...

Valami baj van, pszichikai problémáim vannak de nem merem elmondani itthon. Mittegyek?

Figyelt kérdés
vannak dolgok amiket élvezek, h magamban kártehetek meg efféle dolgok. viszont megvan mindenem szerető szülők minden.de megéis szeretet hiányom van,mégis depressziós vagyok.nembírom.feszült és ideges vagyok.kikészültem.ez betegség?örökletes?nemértem mivan velem:( mitől lehet? valaki segítsen.

2012. márc. 19. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű? A suliban minden rendben van?
2012. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha kárt teszel magadban, az miért van?


Én pl mazo vagyok és élvezem, de a testem azért próbálom kímélni, meg inkább elképzelem a szenvedéseket, minthogy átéljem...

Úgy is élvezetes.


De amúgy, az ember lelkében a hiányérzet, az valami más. Lehet, hogy csak magányos vagy, kellene neked egy társ...

2012. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok,nem mindíg megy jól a suliban a dolgom...igazábol sokan visszaélnek azzal,hogy alacsony vagyok és ezáltal elnyomnak.szerintem ez is benne van.
2012. márc. 19. 22:49
 4/10 A kérdező kommentje:
igen és lányvagyok!
2012. márc. 19. 22:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Magyarul önbizalomhiányod is van? A külsőddel megvagy elégedve? Az osztálytársaidat szard le...
2012. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igazából azért is csinálom h figyeljenek rám.azért teszek kárt magamban.
2012. márc. 19. 22:53
 7/10 A kérdező kommentje:
hát dagadtnak érzem magam és hát az orrom se valami szép látvány!vagyis nem szörnyű de...van velebajom.
2012. márc. 19. 22:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor összetett a probléma.

- önbizalomhiány

- basztatnak a suliban

- szeretethiány

Javaslom, hogy próbálj meg a szüleiddel beszélni és keressetek fel egy pszichológust. Ne tegyél kárt magadban!!!

2012. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kicsit ódzkodom a gondolattól is,hogy elkellene mondanom a szüleimnek.nem merem:( nagyon köszönöm a segítséget amugy.
2012. márc. 19. 23:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne ódzkodj, mondd el nyugodtan. Hidd el, meg is könnyebbülsz majd. Aztán menjetek el pszichológushoz és minden rendben lesz:) Szívesen.
2012. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!