Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem rendel már Dr....

Miért nem rendel már Dr. Ambrus Zoltán a 18. kerületi szakorvosi rendelőben?

Figyelt kérdés
Ma mondták mikor épp hozzá igyekeztem, hogy már nem rendel. Pedig végre találtam normális orvost...
2012. márc. 6. 17:40
 1/3 anonim válasza:
mert h*lye vagy :'D
2012. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Gondolom kiutálták lassacskán. Én terhesgondozásra jártam hozzá és nagyon meg voltam vele elégedve. Néha míg a ctg-n voltam hallottam, hogy nem igazán "szerették" egymást a többi orvossal. Előbb csak csökkent a munkaideje, aztán mostanra már nem is rendel... Én is nagyon sajnálom, mert ritka az ilyen rendes orvos. :( Ha jól tudom most már csak magán rendelése van valahol.

A kerületben laksz? Én most a Béke téri nőgyógyászattal próbálkozok meg (remélem kifogok egy szintén rendes és hozzáértő orvost).

2012. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia! köszönöm a választ! Sajnálom szegényt ha ez igaz mert nem csak a bizalmam nyerte meg de ráadásul jó orvos is. Gondolom az "irigyek".. Már a recepción felidegesített a rendelő mert a nő mikor megemlítettem mennyire sajnálom a dolgot mert ez nem olyan mintha szemészetre mennék csak annyit mondott szemrehányóan: a szemészet szerinte sokkal fontosabb! Hát az intim dolgaim nem mutogatom akárkinek és ez az orvos olyan tisztelettel bánt az emberrel. Dr. Séra Péterhez kellett mennem de ott millióan voltak (el kell látni ugyebár a kollega betegeit is..)

Én a Lakatos lakótelepen lakom de ha valami problémám lesz és nem csak recept kell biztos megyek vissza a magánorvoshoz akinél születtem. Nála "tanult" Ambrus doktor is, beszélgettünk róla :))

2012. márc. 8. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!