Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szédülést elháritani és a...

Szédülést elháritani és a testrészek normális vérellátását mivel tudom javítani?

Figyelt kérdés
most vettek fel a rendőrségre ahol alapkiképzés során van hogy 1 órán vagy fél órán keresztül mikor mennyi, vigyázz vagy pihenőállásban kell lenni teljes mozdulatlanságban. alapjába véve nem vagyok szédülős alacsony vérnyomású de ez már nekem is sok és nagyon szédülök és rosszul vagyok és nem bírom úgy mint a többiek pedig fizikailag közép mezőnyben vagyok.
2012. márc. 2. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol egy nap?
2012. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ha tudok elég sokat(3 liter lemegy) de ott nem igazán viszem túlzásba mert ha véletlen ki kell menni akkor nem lehet kimenni
2012. márc. 2. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:

ha egy helyben kell állnod, próbáld meg időnként a fejedet körözni lassan és az izmaidat meg-megfeszíteni.

Nem egyértelmű: milyen a vérnyomásod?

2012. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pont ez a baj ha meglátják hogy mozogni mersz leszidnak éppen a kezemen az ujjakat tudom mozgatni és a lábujjaimat amit nem látnak , 120/80 körüli volt mindig 70 a pulzusom normál állapotomban , ott biztos nem ennyi egy idő után
2012. márc. 2. 17:50
 5/6 A kérdező kommentje:
van nálam szőlőcukor ha kezdek rosszul lenni de nem mindig tudom bevenni és inkább egy megelőző megoldás kellene
2012. márc. 2. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, miért választottad a rendőrséget?
2012. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!