Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Félek hogy...

Mi bajom lehet? Félek hogy valami komoly bajom van. (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
szóval az elmúlt hetekben egyre többször különböző tünetek jelentkeznek rajtam. pénteken pl 10órától délutánig remegtem és nagyon gyenge voltam (olyan volt mint amikor napokig nem eszik az ember, de ettem) ma enyhe remegés és iszonyú fejfájás tört rám bevettem 2 advilt is de nem hatott,nem is tudok aludni annyira fáj a fejem és az elöbb a bőgés kerülgetett annyira furcsa érzést éreztem a fejemben, ilyen erős nyomást a tarkom táján+ fejfájás és remegés :S nagyon megvagyok ilyedve...19/f vagyok :( commenteljetek létszíves! :(
2009. jún. 8. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Lehet, hogy csak vérnyomásproblémád van, vagy lehet még 20 másik betegséged is. De ezt csak leletek alapján lehet eldönteni.
2009. jún. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok oka lehet ezeknek a tüneteknek, ez így látatlanban senki nem fogja tudni megmondani neked sajnos, mi a bajod. lehet vérnyomásprobléma, cukorbaj, pajzsmirigybetegség... vagy akár idegi kimerültség is. nkem volt ez utóbbi, akkoriban én is nagyon gyenge voltam, zsibbadtam és folyamatosan őrült erővel fájt nekem is a fejem. menj el a háziorvosodhoz, majd ő ír beutalókat. egy teljes laborvizsgálatra minimum el fog küldeni. (amúgy ha valamelyest megnyugtat, ma nagyon erős front volt, nekem is majd szétment a fejem kora délután, alig hatott az algopirin)
2009. jún. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, holnap (ma)háziorvos és kérj teljes vérképet! Lehet a tünetek alapján pánikbetegséged is, vagy csak erős szorongásod vmi miatt, aztán a front is lehet, az erre érzékenyek sokat panaszkodtak a napokban. Szóval a doki majd kizárja a komolyabb dolgokat, nyugi addig is! Gondolj arra, hogy fiatal a szervezeted és nem lesz semmi bajod:) Próbálj aludni, az segít ilyenkor! Fájdalomcsill meg Algoflex, nekem legalábbis az az egy használ fejemre:)
2009. jún. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már nem fáj a fejem de az enyhe gyengeség és remegésem még megvan. fejem nagyon ritkán szokott fájni, nem vagyok front érzékeny! kérek is időpontot háziorvoshoz!
2009. jún. 8. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!