Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet külső aranyér?

Ez lehet külső aranyér?

Figyelt kérdés
Erősen nyomtam székletelés közben, és nagyon megfájdult odalent. Pár óráig fáj, majd kitapintottam és egy kis gumót érzek. Mastu-val kenegetem. A tünetek megegyeznek a 2es aranyér tüneteivel. Mennyi idő alatt múlik el? Jövő hét közepére igen?
2012. febr. 16. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az lehet. Azt hogy mikor múlik el, senki nem tudja megmondani, de ha kellö képpen kezeled kúpokkal, kenöccsel, naponta legalább egyszer kamillás ülö-fürdöt csinálsz remélehetöleg elmúlik. Arra figyelj, hogy sok levesfélét, rostosat egyél és sok vizet, teát igyál, h megelözd a székrekedést.
2012. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem írtam le pontosan. nem olyan mint az interneten látott külső aranyér. ez nem belülről jön egészen kintre, ez csak egy gumó a égbélnyílás legvégén, annál a résznél ami kifordul nyomáskor. pont olyan mint egy pattanás. megérintettem, és nagyon kemény, de a bőr alatt szabadon mozgó csomó. még mindig kenegetem de semmi.
2012. febr. 18. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan nézesd meg orvossal (már csak azért is, hogy csinálhassatok vele valamit jövőhét közepére), mert szerintem ez nem aranyér. Már írtak itt is ilyesmiről páran, de sajnos most nem jut eszembe ennek a neve. De a leírásod alapján ez nem aranyér.
2012. febr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj el sebészetre, ott visszahelyezik, mert a nadrágtól, kidörzsölődik és bevérzik. Mastu ilyenkor már nem segít !!!!!!!!
2012. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kulso rogosodott aranyer, altalaba magatol elmulik 3 het alatt.orvosi uton az alvadekot el lehet tavolitani, ha nem mulik.
2012. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!