Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ráncosodnak ilyen hamar...

Mitől ráncosodnak ilyen hamar az emberek?

Figyelt kérdés
Egy ideje figyelem az embereket az utcán, buszon. És feltűnt, hogy már 10-12 éves gyerekeknek is mély ráncaik vannak az arcukon. Az teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány. Ennyire rossz a levegő minősége? Vagy ennyire stresszesek? Én 34 vagyok, de (igaz használok krémeket), ilyen mély ráncaim még most sincsenek, mint ezeknek a gyerekeknek, pedig stressz az van bőven az életemben. :(

2012. febr. 12. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az életkörülmények miatt van ez. Itt gondolok nem megfelelő étkezésre, a levegő milyenségére, vitaminhiányra, stresszre, mozgástalan életmódra stb. De a folyadékbevitel is közrejátszhat. Arról nem is beszélve, hogy sokan már gyerekként össze-vissza kenik magukat mindenféle krémmel.
2012. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a túl korán sminkelés. Minimálisan sminkelem magamat, 23 vagyok és egyáltalán nem ráncos.
2012. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A ráncosodás hátterében elsősorban genetika áll, illetve ha valaki krónikusan beteg az rengteget öregít rajta...

Erre még rápakol, hogy nem isznak annyit, amennyit kéne, nem úgy étkeznek, ahogy kéne, dohányoznak, szoliznak, stb.

2012. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még ilyen tényező lehet a sok energiaital is, nem?
2012. febr. 12. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is sok olyan esetről hallok, hogy sok gyerek iszik energiaitalt. Felháborító, hogy a szülők hogy engedik meg. Felnőtt korban sem túl egészséges, hát még egy fejlődő gyerek szervezetének. Aztán majd csodálkoznak, hogy beteg lesz, meg hormon problémái.
2012. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért ne keverjük a szezont a fazonnal, nekem hormonproblémáim vannak és az éltben nem látott a szervezetem energiaitalt...
2012. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hormon problémám van, de egész életemben alig ittam energiaitalt. Nem azt írtam, hogy csak annak lehet ilyen baja, aki energiaitalt ivott.
2012. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én párszor próbálkoztam az energia itallal. De semmi hatást nem éreztem, ráadásul szerintem semmi jó íze sincs. Maradok a kávénál de abból is csak napi egyet iszom.
2012. febr. 12. 16:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, a kávé például ráncosít. Vizet von ki az arcodból.
2013. jan. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik engem nem ráncosít. Szóval vannak kivételek is.
2013. jan. 14. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!