Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vélemények az EXXema repairről?

Vélemények az EXXema repairről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 31. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be.

Kipróbáltam, mert vény nélküli, de annyit is ér.

Az első pár kenésnél mintha enyhült volna, aztán semmi javulás.


Drága is ráadásul szerintem..

2012. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 5 napja használjuk, és kicsit hatott. Viszont van egy kozmetikustól vett krémem ami felnőtteknek való de ekcémára is jó és 1 alkalom után gyönyörű sima lett a kislányom bőre!!!! Már 2 hete amúgy nagyon csúnya pikkelyesen hámló seb volt a fején kezén is, és ez egy csodaszer!!!

Ebben a krémben van hylauron sav ami eltávolítja a felső hámréteget és nyugtató is van benne. Sajnos magyar írást nem találtam a neten róla, de a dobozában van leírásom. Dermaceutica atopra a neve és kifejezetten nagyon száraz bőrre való hipoallergén hidratáló egyébként.

(Debreceni vagyok, itt tudsz venni. )

2012. febr. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ja, ezt anyukámtól kaptam, azt mondta 3000 ft volt. az exxema repair is annyi a kicsije meg 2000 de már a felét mi lehasználtuk 5 nap alatt.. A dermoceutica-ból meg csak egy pici kell (50 ml-es)


jobbulást!

2012. febr. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát én győri vagyok:)
2012. febr. 4. 19:28
 5/7 anonim válasza:
Szia, sajnos már csak krémet lehet kapni, ha jól tudom, ez kisebb testfelületre elég csak, de legalább jó zsíros. Unokahúgomnak vettünk egyszer, és jó volt, hogy nem kellett pluszban kenni még hidratáló-zsírozó cuccal. Mondjuk neki csak a könyökén meg a térdén jött ki, arra elég volt és hatott is, persze meg nem gyógyult, de hát azt ne is várd... Egy szóval: pozitív.
2012. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tzsolty válasza:
Nekem bevált, sokszor jobb a bőrgyógyász által felírt Elocomnál.
2013. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem használt. Az első pár alkalommal mintha enyhült volna tőle az ekcémám, de aztán már semmit sem ért.


Nekem egy kevert kenőcsöt ír fel mindig a bőrgyógyász, olcsóbb és hatékonyabb is!

2013. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!