Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb nyugtató...

Melyik a legjobb nyugtató ezek közül? Rivotril, Paroxat, Xanax, Frontin?

Figyelt kérdés
Pénzbeli problémáim és sok más egyéb problémáim is vannak amiktől eléggé stresszesen szorongok és pánikolok. Megszeretném tudni hogy melyiket érdemesebb szedni? És melyik hat a legjobban.
2012. jan. 30. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Orvosi javaslat nélkül egyiket sem ajánlatos szedni. Ha elmész a dokihoz, ő megmondja az árát is.
2012. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Az a legjobb, amelyiket nem veszed be, az ugyanis nem árt. A problémáidat nem szüntetné meg egyik sem, viszont függővé válhatsz.

Inkább gyógynövények közt keress magadnak "mankót".

Citromfű, levendula, komló - nyugtató hatásúak,

Orbáncfű - hangulatjavító - van ilyen hatása a ginkgo bilobának is

2012. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 31. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
RIVÓ!
2012. febr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én a Rivotrilt ajánlom, bár ez attól függ, hogy mi a problémád. Nekem pánikrohamaim vannak, szorongok, ha nagy tömegbe kell mennem, és ezért szedem már hónapok óta. Nekem teljesen jó, sokkal nyugodtabb vagyok tőle, ráadásul 1-2 percen belül elmulasztja a pánikomat, idegességemet. Orvos javaslatára kezdtem szedni, de szerintem először te is kérd ki egy szakember véleményét, hogy melyiket javasolja.
2012. febr. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is egyértelműen a Rivót ajánlanám az esetedre persze normális mennyiségben. Az élből véve jó feszültség/görcs oldó hatású! A 2mg-s a jobb értelemszerűen..
2012. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!