Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az aranyeremmel?...

Mit kezdjek az aranyeremmel? Idegesít.

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy aranyerem van kb. fél éve. Nem fáj (szerencsére, még..), nem vérzik, csak néha viszket, borsónyi nagyságú kis gömb féleség a végbelemnél..Kentem Hemoroiddal, hát kb mint halottnak a csók, meg még vmilyen krémmel, az vmennyire segített, de persze csal átmeneti.. Ameddig lehet orvoshoz NAGYON NEM szeretnék elmenni, mert akárhogy magyarázom magamnak, én ezt szexuális zaklatásként fogom fel, megalázva érezném magam, szégyellném. Tehát ezzel légyszi ne gyertek, arra vagyok kiváncsi, hogy tudtok-e vmi hatásos hosszabb idejű gyógymódot, készitményt? Nem akarom, hogy jobban elfajuljon.

L/18


2012. jan. 27. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
posterizan végbélkúp a legjobb rá!
2012. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 inspector callahan ***** válasza:
Doloproct krém bevált nekem.
2012. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2012. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utolsó, neked meg látom nem megy a szövegértés.

2012. jan. 28. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van, a diéta alatti ritka és nehéz székelés miatt. Régóta, legalább 10-13 éve. Csak nagyon ritkán kezd érzékeny lenni, akkor minden wc után használok nedves törlőkendőt. Az aloe-verás és a cewa volt eddig a legjobb.

Egyszer volt két hétig csipősen, viszketősen, elnemúlós göb, esténként bugyi nélkül, majd két napig reparon krém, és teljesen elmúlt. Nekem ezek a praktikák váltak be.

2012. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a székleted rendben van, akkor magától is el fog múlni az aranyered. Ha viszont nincs rendben, akkor ajánlom a Hunyadi János gyógyvizet, amit patikákban, de Rossmannban, vagy nagyobb szupermarketekben is lehet kapni. Be kell állítani az adagolást, nehogy hasmenést okozzon, reggelente elég először két-három kortynyit inni, és a hatásától függően esetleg emelni a mennyiséget.

Van ismerősöm, aki reggelente egy evőkanál szűz oliva olajat eszik, és nem kell hashajtó, ez megoldja a problémáját. Ha ez a része rendben van, és mégsem szűnnek meg a panaszok, akkor azért csak el kell látogatni egy szakemberhez, bárhogy is tartasz tőle, ha nem akarsz még nagyobb problémát magadnak.

2012. febr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :) hát egyszer biztosan elfogok, csak betegesen félek...amúgy csak akkor, hogy is monjdam, "fáj" vagy feszül inkább, ha erőlködök..és amúgy a székletem rendben van, HA nem iszom energiaitalokat..azok okoznak szorulást :) meg persze az 1.5 liter víz is fontos nálam
2012. febr. 16. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!