Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Haaaaj! Hullani fog?

Valaki : kérdése:

Haaaaj! Hullani fog?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. A hajam már szépen megnőtt,váll alattig ér... Nem valami sok,de nem is annyira kevés... a kettő között. De anyukámnak és apukámnak is már kevés haja van,mert örökölték, pedig régebben szép sűrű volt nekik...Akkor nekem is nagyon kevés lesz? Örökölhettem? Nem lehet kivédeni valahogy? És van,aki azt mondja,hogy vágassam le,mert akkor majd nem fog hullani...ez igaz?
2012. jan. 24. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek a szüleid?Tudod sok féle hajhullás létezik , ha 50 felett vannak ott már könnyen lehet hogy az időskori hajritkulás van jelen.A hajmennyiség maga genetikai adottság.Egy vékony , finom szálú hajból nem lesz dús bozont póthaj nélkül.Arra viszont figyelhetsz hogy szép , egészséges legyen.Az összes hajhullásra ma már létezik gyógymód , de test öregedésére és ez alól a haj sem kivétel az ellen nincsen gyógyszer.


Fiú vagy lány vagy?

2012. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lány . De ez a hajhosszúság benne van? Mert mindig mikor megnő viszonylag hosszúra,akkor rábeszélnek,hogy vágassam le,hogy megerősödjön meg minden... Anya 37 Apa 39 éves

És mire figyeljek oda? Az ilyen csodavitaminokat csak legvégső esetbe akarok szedni...

2012. jan. 25. 05:36
 3/5 anonim válasza:

Elvileg örökölheted, de ne beszéld be magadnak. Amúgy nem 100% mert pl a nagyszüleid haját is örökölhetted, nekem olyan hajam van, mint a nagymamámnak (erős szálú, hullámos).

Én még nem próbáltam, de hajerősítésre jó a csalánsampon és a Bánfi sampon/hajszesz, úgy emlékszem nem is olyan drágák.

2012. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség ha rövid ugyanúgy hullik ha hullik.

Le ne vágasd.

H észreveszed hogy hullana szedj kovaföld kapszulát, és használj ricinus olajat:)

Van a Bánfinak hajhullás elleni samponja, hajszesze az is nagyon jó:)

Am a napi 100 szál normális:)

2012. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)) Nagyon hasznosak volta
2012. jan. 25. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!