Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógymódot tudtok...

Milyen gyógymódot tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

5 éve (16 évnyi sérüléstől mentes) focinak is köszönhetően elkopott a pathella csúcs a térdembe és begyulladt. Jó pár kezelésen estem át.

Műtét előtt: Fizikoterápia, ORTOPÉDIAI BEAVATKOZÁSOK UTÓKEZELÉSE ELEKTROMOS-MÁGNESES TÉRREL (ára alkalmanként 5 ropi volt - 10-et bírtam hitelezni), DIPROPHOS INJEKCIÓ (többszöri kúra) - igeig óráig jó volt, és megint vissza a semmibe!

2 éve kereken, műtét!

A súlyom a mozgáshiánytól és az aktív sport elhagyástól nőtt +20 kiló. Műtétkor kivágott a doki a térdemcsúcsából jókora gyulladt részt és kopott a porcom is. Fizioterápia volt az utókezelés és ennyi.

Nem tudom mitől, de pár hete a bal térdem is kezd ugyanott és úgy szúrni!

Fogalmam sincs mit tegyek. Anyagilag és fizikailag rámentem rendesen. Szeretném ha nem is lehetne JOBB, de legalább szinten tudjam tartani. Próbálok fogyózni, de úszni sajnos nem tudok, hiába szeretnék menni... Tanulnom kéne előbb úszni, ami megint csak pénz.

Csak úgy mint a porcépítő szerek - amik nem múlasztják el a fájdalmat!

Valami új szert (Dona, Gool, Diprofrost) ajánlani valaki?

Esetleg valami ötlet, orvos, gyógymód, kúra...?

Bármi érdekel, lehet beválik? (infralámpa mennyire szemfényvesztés?) Sajnos az orvosokba csalódtam, de az egészségemről nem akarok így lemondani!

Segítsetek!


2012. jan. 24. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebből a tanulságos meséből minden kiderül, csak a diagnózisod nem.

Gonarthrosisod van? Vagy rheumatoid arthritised?

Nagyon szép dolog az orvosaid szidni, csak épp még a saját betegséged nevével sem vagy tisztában. Így elég nehéz alternatív terápiát javasolni.

2012. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anna1225 válasza:
Hát igen. A betegség nevének hiánya miatt nehéz bármit is javasolni.
2012. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat, bocs a figyelmetlenségemért. De hol szidtam az orvosokat kedves első válaszoló?

DG: Arthralgia g.d (plice eltávolítás

Medialis plica synrd.

Jumping knee

Arthroscopia, plíca bemetszés, patella csúcs denerválás

LIgamentum patelle proprium részleges subperiostealis leválasztás


köszi még egyszer!

2012. jan. 26. 06:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!