Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a látás...

Mit lehet tenni a látás javításáért?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam iskolai vizsgálaton és kiderült hogy egyre jobban romlik a szemem. Szemüveges vagyok és 16 éves, de nem hordom a szemüveget mert azt hallottam hogy ilyen korban még lehet javítani rajta ha erőltettem. Ez igaz? És milyen más trükkök vannak még a látás javításért?
2012. jan. 24. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy hordod azt a baszott szemüveget.
2012. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ. A rövidlátás például örökletes, azzal bármit csinálsz, romlik. Nagyjából 23 éves kor körül meg szokott állni, és megműtik lézerrel (már ha van miből kicsengetni). Sajnos, azzal nem javítasz rajta, ha nem hordod a szemüveget, úgyhogy vedd fel szépen. Én is ebben a cipőben járok, és bár már 23 éves vagyok, nekem még mindig romlik.
2012. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!